У «Київстарі» стався масштабний збій

Оператор мобільного зв’язку «Київстар» зазнав масштабного збою, користувачі скаржаться на відсутність зв’язку та списання коштів.

Про це пише «Економічна правда».

За повідомленням користувачів, при спробі зателефонувати на інший номер з’являється повідомлення про брак коштів на балансі. Перевірити баланс при цьому не вдається, а після поповнення коштів повідомлення про нестачу балансу залишається.

Також клієнти оператора не можуть увійти в програму. Проблеми почалися в четвер близько 9 ранку. Гаряча лінія підтримки «Київстар» перевантажена, клієнтів просять зателефонувати пізніше.

Нагадаємо, абоненти «Київстар» тепер можуть використовувати свої документи із застосунку «Дія» для ідентифікації у фірмових магазинах оператора та мультибрендових магазинах партнерів.