У Києві чоловік з’їв хліб із меморіалу Голодомору під час пам’ятних заходів

Під час пам’ятних заходів з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів, які проходили у Києві, чоловік похилого віку підійшов до меморіалу та почав їсти хліб, який там за традицією залишили на згадку про голод.

Відповідне відео опублікувало видання «Сегодня».

Сьогодні ця їжа стала в нагоді одному з відвідувачів меморіалу, — зазначили журналісти.

Нагадаємо, у суботу, 27 листопада Україна і світ вшановують пам’ять жертв голодоморів 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років.

Також повідомлялося, у Миколаєві вшанували пам’ять жертв голодоморів. З нагоди сумної дати в місті пройшли пам’ятні урочистості.