Вибух у Новій Одесі: відомо про дві жертви

Внаслідок вибуху побутового газу в житловому будинку в Новій Одесі померла жінка, вона стала другою жертвою трагедії.

Про це повідомляють у прес-службі ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Зазначається, що о 16:46 рятувальники деблокували тіло мешканки квартири на 5 поверсі будинку. Медики констатували смерть жінки. Аварійно-рятувальні роботи продовжуються.

Пізніше рятувальники уточнили, що загиблою виявилася жінка з подружжя, яка мешкає у квартирі №9.

Окрім того, за інформацією рятувальників, від пережитого стресу в літнього чоловіка стався серцевий напад. Йому викликали «швидку допомогу», але медики не встигли надати потерпілому допомогу. Він помер вдома.

Нагадаємо, у суботу, 27 листопада, у панельній багатоповерхівці у місті Нова Одеса стався вибух побутового газу.