Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Миколаєва доручила управлінню транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій вжити заходів щодо 100% вакцинації водіїв громадського пасажирського транспорту.
Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.
Також комісія прийняла рішення забезпечити додатковий транспорт на міських маршрутах загального користування або його перерозподіл на більш завантажені маршрути на період запровадження «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Миколаєва з метою зменшення скупчення мешканців на зупинках громадського транспорту під час пікового навантаження.




