Міністерство освіти і науки рекомендує школам оголосити осінні канікули з 18 жовтня.
Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.
Шкарлет нагадав, що за минулий тиждень захворюваність на COVID-19 по всій території України стрімко зросла.
Відповідно до рішення Національної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і пропозиції МОЗ, Міністерство освіти і науки рекомендує закладам загальної середньої освіти оголосити канікули з 18 жовтня, – написав він.
За словами Шкарлета, у своєму листі МОН також звернулося до місцевих органів влади з рекомендацією вжити невідкладні заходи для збереження здоров’я дітей та працівників шкіл.




