З середи, 13 жовтня, на в’їзді в Нову Одесу почне працювати комплекс автофіксації порушень ПДР.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
З 13 жовтня на автомобільних дорогах міст Кременчуг, Черкаси, Луцьк, Львів та Вінницькій, Волинській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Рівненській, Чернігівській областей запрацюють прилади фіксації правопорушень, які будуть контролювати дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.
У Миколаївській області комплекс «Каскад», який буде контролювати швидкісний режим, розташований на 191 км + 346 автодороги Н-24 в напрямку Миколаєва – на в’їзді в Нову Одесу.




