Міські служби демонтували рекламні конструкції. Очистили локації у середмісті Миколаєва та «перегоні».
Про це повідомляє телеканал «МАРТ», посилаючись на інформацію департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.
У сквері «Трояндовий» прибрали 4 сітілайти та 3 рекламні борди на «перегоні».


Попри всі нещодавні глузування зі скверу «Трояндовий», там все одно буде гарна локація. Сині «недолугості» ми звідти оперативно прибрали. Хочу нагадати, що ще пару років тому на цьому місці стояли страшні будки та все було заставлено рекламними засобами. І вся ця краса зустрічала кожного, хто йшов з зупинки. Вже зараз можна побачити зміни! – розповів Андрій Єрмолаєв.

Нагадаємо, що 9 жовтня на площі Перемоги знову прибрали кіоски, які власники повторно встановили після демонтажу.
4 жовтня стало відомо, що у Миколаєві з’явились борди з рекламою курсів толерантності до ЛГБТ-спільноти для педагогів.
Також 29 вересня у Миколаєві демонтували білборди на Херсонському шосе.




