У Миколаєві в Інгульському районі відбулись масштабні змагання зі скелелазіння. Для учасників у парку за концерт-холом «Юність» розташовувались семиметровий скеледром. У заході брали участь понад 200 дітей у віці до 16-ти років з Миколаєва та Херсонської області.
Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.
Ці змагання отримали назву «NIKO-ROCK CLIMBING», вони – свого роду репетиція масштабного фестивалю скелелазів. Відбулись на мобільному скеледромі, що минулого року придбали в рамках програми «Громадський бюджет». Організатори заходу сподіваються отримати перемогу і в цьогорічному конкурсі по «Громадському бюджету», щоб мати змогу організувати наступної осені на цьому ж місці фестиваль скелелазіння.
Наші номери 91 і 92 і якщо ми виграємо, наступного року організуємо фестиваль активного відпочинку. А коли? Все залежить від того, як виділять гроші, – розповіла головна суддя змагань Марія Колеснікова.
В разі перемоги організатори фестивалю планують провести його до наступного Дня міста. Цей турнір став можливим завдяки підтримці Миколаївського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді, Миколаївського регіонального відділення Федерації спортивного туризму України, Палацу культури «Молодіжний».
Організовані змагання за підтримки міського голови Олександра Сєнкевича, секретаря міськради Дмитра Фалька, також Інгульська адміністрація співорганізатор. Дуже велику роль у цьому фестивалі брали молодіжні колективи нашого Палацу “Молодіжний”. Керівник Юлія Захарова зробила величезний внесок, допомогла організувати свято, допомогла організувати 49 виступів наших молодих колективів. Такі фестивалі мають відбуватись частіше, тому що здоров’я нашої молоді, наших дітей – це надзвичайно важливо, – розповіла голова адміністрації Інгульського району Ганна Ременнікова.
Для учасників підготували кілька локацій, таких як лабіринт, орієнтування, паркове орієнтування тощо. Змагання тривали 2 дні, нагороди переможцям за віковими категоріями вручав секретар міської ради Дмитро Фалько та голова Інгульської адміністрації Ганна Ременнікова.
Раніше повідомлялось про те, що у День міста Миколаєва на лінію вийшов модернізований трамвай.




