9 вересня Служба порятунку отримала повідомлення про те, що 75-річна жінка впала через люк у підвал своєї літньої кухні та не могла вибратися.
Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.
Коли черговий караул прибув на місце, з’ясувалося, що жінка зламала ліве стегно. Рятувальники за допомогою драбини-палки та мотузки дістали жінку. Лікарі надали необхідну першу допомогу та доставили її до хірургічного відділення.
Нагадаємо, що у травні в Миколаєві співробітники ДСНС врятували дівчину на воді.
Також у вересні рятувальники в Умані проводили профілактичні бесіди з хасидами.




