До 60 тисяч гривень: «Учителям року» удвічі підвищать премії

Уряд прийняв рішення про підвищення грошової винагороди переможцям щорічного конкурсу «Учитель року».

Про це повідомив глава Кабміну Денис Шмигаль.

Тепер за перше місце буде присуджено премію в розмірі 60 тисяч гривень, за друге місце – 54 тисячі гривень, за третє – 48 тисяч гривень, – написав Денис Шмигаль.

Читайте також: Керівницю миколаївської школи визнали найкращим директором України

Також він поінформував, що із запланованим зростанням мінімальної заробітної плати ці суми будуть збільшуватися.

Праця вчителів дуже важлива та відповідальна, і вона має оцінюватися на належному рівні, – підкреслив прем’єр-міністр.

Нагадаємо,