У одній з полтавських шкіл дівчина з арбалета поранила двох вчителів. Поліція встановила особу, нею виявилася місцева мешканка 2002 року народження.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавської області.
За попередньою версією слідства, на територію школи №11 міста Полтави зайшла невідома та з арбалета поранила двох вчителів.

За фактом нанесення тілесних ушкоджень двом педагогам слідчі поліції під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 та ч. 2 ст. 115 (Замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Фігурантку затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Зараз затримана надає правоохоронцям свідчення, однак мотиви її дій поки не відомі.
Нагадаємо, що у червні в Кривому Розі вчитель на випускному зґвалтував школярку.
Також “Будеш писати кров’ю”, – на Львівщині вчителька погрожувала учневі ножем.




