У Польщі п’яний українець попався за кермом автобусу. Чоловіка оштрафували.
Про це повідомляє видання yavp.pl, передає ТСН.
Нетверезий українець у Польщі керував громадським автобусом у Валбжиху. 46-річного українця затримали під час ранкової перевірки тверезості водіїв.
Читайте також: У Польщі мікроавтобус з українцями в салоні потрапив у ДТП: є постраждалі
У крові чоловіка, який віз пасажирів на одному з міських маршрутів, виявили майже 1 проміле алкоголю. Порушника одразу зняли з рейсу і затримали.
Суд ухвалив рішення про позбавлення громадянина України водійських прав строком на 3 роки. Також чоловіка оштрафувати на 10 000 злотих.
Нагадаємо, у озеро Талти у Вармінсько-Мазурському воєводстві на північному сході Польщі впав приватний гелікоптер, на борту якого було троє українців, які проживають в РП.




