У понеділок, 5 липня, невідомий чоловік розбив вікна в будівлі Миколаївської міської ради. Його затримала поліція.
Про це пишуть в Telegram-каналі Варварівка.
Затриманий пояснював, що «ці дії підказав зробити голос».
— Як повідомив сам порушник, йому ці дії підказали зробити голосу, які він чує. Його, нібито, лякає сусід, який одягає протигаз і тим самим лякає його. А сьогодні вдень він двома скляними пляшками розбив вікна в кабінетах, які відносяться до управління комунального майна, – сказано в повідомленні.
Нагадаємо, миколаївська поліція затримала жителя Херсона, який вбив свого товариша.




