У Миколаєві поліцейські роти ТОР затримали 17-річного хлопця, який, ймовірно, розкладав так звані “закладки”.
Сталася ця подія 3 липня, приблизно о 10-й годині, повідомляє Патрульна поліція Миколаївської області.
Інспектори роти ТОР УПП в Миколаївській області забезпечували охорону громадського порядку у парку Перемоги, коли їхню увагу привернув чоловік, який щось ховав під деревами та фотографував місця схову на телефон. Наближаючись до громадянина, останній, помітивши охоронців порядку, викинув під дерево поліетиленовий пакет зі згортками та різко змінив напрямок руху. Хлопець помітно нервував та на будь-які запитання відповідати відмовився.
Читайте також: У Корабельному районі Миколаєва сталася різанина
На місце події було викликано слідчо-оперативну групу. Поліцейські вилучили зіп-пакет, у якому знаходилось 39 згортків з, ймовірно, наркотичними речовинами, а згодом ще 6 згортків в різних місцях парку.
Нагадаємо, 2 липня, в Миколаєві патрульні затримали чоловіка, якого підозрюють у збройному нападі.




