США готують пакет нових санкцій проти Російської Федерації через отруєння та ув’язнення опозиціонера Олексія Навального.
Про це заявив радник з питань національної безпеки Джейк Салліван в ефірі CNN, передає Укрінформ.
Ми готуємо черговий пакет санкцій, який буде застосовано у цій справі. Ми постійно демонструємо, що не збираємося відступати, будь то кібератака на Solar Winds, чи втручання у вибори, чи Навальний, коли йдеться про реакцію на шкідливу діяльність Росії, – сказав Салліван.
За його словами, нові санкції набудуть чинності, щойно у США зможуть гарантувати, що вони спрямовані “на правильні цілі”.
Читайте також: США запровадили нові санкції проти Росії
Раніше повідомлялося, Рада нацбезпеки і оборони ввела санкції відносно екс-президента Віктора Януковича, екс-прем’єра Миколи Азарова і групи колишніх топ-чиновників їх періоду.




