Доба у ООС: два порушення «тиші» та ворожий дрон

Від початку доби в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано два порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє пресслужба Об’єднаних сил у Facebook, передає Укрінформ.

Ігноруючи домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи, російсько-окупаційні війська продовжують порушувати режим припинення вогню. Протягом поточної доби, 20 червня, зафіксовано 2 такі порушення, – йдеться у зведенні за добу.

Як зазначається, у районі Старогнатівки окупанти стріляли у бік позицій українських військових зі стрілецької зброї.

Читайте також: На Донбасі загинув український військовослужбовець

Крім того, на Луганщині зафіксовано проліт ворожого безпілотного літального апарата із перетином лінії розмежування. БПЛА противника вчасно заглушений засобами РЕБ.

Бойових втрат серед українських військових немає, зазначили у пресслужбі. Про факти порушень з боку російсько-окупаційних військ українська сторона СЦКК повідомила представників місії ОБСЄ.

Читайте також: Президент України посмертно нагородив миколаївських морпіхів, які загинули в зоні ООС

Нагадаємо, що 14 травня, військовослужбовці окремої бригади морської піхоти вручили матері загиблого морського піхотинця старшого матроса Олександра Отреп’єва орден «За мужність» III ступеня (посмертно).

Також 5 червня в районі проведення операції Об’єднаних сил російсько-окупаційні війська 5 разів порушили режим припинення вогню, загинув один український військовослужбовець.