Російсько-окупаційні війська від початку доби 19 червня тричі обстріляли позиції українських військових у зоні проведення операції Об’єднаних сил (ООС).
Як передає Укрінформ, про це у Facebook повідомляє пресцентр штабу ООС.
Від початку цієї доби 19 червня зафіксовано три порушення режиму припинення вогню, – зазначається у повідомленні.
Так, поблизу Луганського ворог вів вогонь зі станкових протитанкових, автоматичних станкових і ручних протитанкових гранатометів.
Біля населених пунктів Зайцеве та Жовте зафіксовані прольоти ворожих безпілотних літальних апаратів противника типу «Орлан-10» із перетином лінії розмежування. БПЛА були вчасно подавлені засобами РЕБ.
Читайте також: На Донбасі загинув український військовослужбовець
Внаслідок ворожого вогню бойових втрат серед військовослужбовців ООС немає. На обстріл російсько-окупаційних військ воїни ЗСУ відкрили вогонь у відповідь.
У районі проведення операції виконують завдання й інші складові сил оборони. Піротехнічні розрахунки ДСНС розмінували майже 15 гектарів території та передали на знищення 265 вибухонебезпечних предметів.
Читайте також: Президент України посмертно нагородив миколаївських морпіхів, які загинули в зоні ООС
Нагадаємо, що 14 травня, військовослужбовці окремої бригади морської піхоти вручили матері загиблого морського піхотинця старшого матроса Олександра Отреп’єва орден «За мужність» III ступеня (посмертно).
Також 5 червня в районі проведення операції Об’єднаних сил російсько-окупаційні війська 5 разів порушили режим припинення вогню, загинув один український військовослужбовець.




