Угорщина стала першою країною-членом Європейського Союзу, яка визнала українські свідоцтва про повну вакцинацію і відкриває кордони для українців з 11 червня.
Про це глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив у Twitter.
Офіційно: Україна і Угорщина взаємно визнали свідоцтва про вакцинацію від COVID. З 11 червня можна подорожувати з вітчизняними свідоцтвами про повну вакцинацію. Вітаю колегу і друга Петера Сійярто з успішним втіленням нашої домовленості, – заявив Кулеба.
За його словами, Угорщина стала першою країною ЄС, з якою є таке рішення.
Нагадаємо, в Україні запрацювали електронні лікарняні. До кінця літа цього року медичні заклади поступово переходитимуть на їх формування.




