Міністерство охорони здоров’я виступає за продовження карантину в Україні на літо. Відповідна пропозиція незабаром надійде уряду.
Про це заявив глава МОЗ Віктор Ляшко під час засідання уряду, передає РБК-Україна.
— Ми запропонуємо уряду розглянути питання продовження карантинних обмежень на літній період, оскільки коронавірус не подолано, – сказав Ляшко.
За словами міністра, в Україні повинні залишити основні протиепідемічні обмеження – обов’язковість масок в громадських будівлях і в транспорті, а також відповідальне ставлення до дотримання фізичної дистанції.
Нагадаємо, Європарламент підтримав запровадження європейського цифрового COVID-сертифіката, покликаного забезпечити свободу пересування у Європі на час пандемії.




