У Миколаївській області вакцинували майже дві тисячі осіб за добу

У Миколаївській області вакцину проти коронавірусу за останню добу, 3 червня отримали 1969 осіб. Першу дозу щеплення ввели 1 864 людям, другу – 105.

Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я.

Дані МОЗ України

Всього з початку кампанії по вакцинації в регіоні щеплення зробили 45 506 людям.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 50 840 осіб. Найбільша кількість щеплень зробили в Києві 6787, найменше в Кіровоградській області – 193.

Всього з початку кампанії по вакцинації проведені 1 265 723 щеплення. Вакциновано – 1 123 663 людини, з них отримали першу дозу посилання – 1 123 661, завершили вакцинацію – 142 062, — йдеться у повідомленні.

Останню добу вакцинацію проводили 395 мобільних бригад по імунізації і 436 пунктів щеплень.

Як відомо, вакциновані CoronaVac отримають міжнародне свідоцтво про щеплення.

Раніше повідомлялося, в ЄС дозволили вакцинувати BioNTech/Pfizer підлітків віком 12-15 років.