В Україні за добу проти коронавірусу вакцинували майже 51 тисячу людей

В Україні вчора, 3 червня, зробили 50 840 щеплень проти COVID-19: першу дозу вакцини отримали 46 868 людей, а завершили вакцинацію (отримали другу дозу) – 3 972.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Вакцинацію здійснювали 395 мобільних бригад та 436 пунктів щеплень. Найбільше щеплень зробили у Києві – 6 787, а також у Полтавській (5 619) та Харківській (4 843) областях.

Найменше щепили за добу в Кіровоградській (193), Тернопільській (290) та Черкаській (357) областях. Відповідно до карти РНБО, більшість щеплень робили вакцинами Pfizer та CoronaVac.

Інфографіка: РНБО

Загалом в Україні першу з двох доз отримала 1 123 661 людина, а завершили вакцинацію, тобто отримали дві дози, 142 062 людини.

За весь час найбільше щеплень зробили в Києві (136 614), Дніпропетровській (104 279), Львівській (81 693) та Київській (70 280) областях. Найменше доз використали у Чернівецькій (25 562) та Луганській (25 622) областях.

Нагадаємо, вакциновані CoronaVac отримають міжнародне свідоцтво про щеплення.

Раніше повідомлялося, в ЄС дозволили вакцинувати BioNTech/Pfizer підлітків віком 12-15 років.