У зоні ООС окупанти поранили трьох українських військових

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» поблизу Луганського внаслідок ворожого обстрілу поранення отримали троє українських військовослужбовців.

Як передає Укрінформ, про це у Facebook повідомляє пресслужба штабу ООС.

“Сьогодні, 21 травня, в районі проведення операції Об’єднаних сил, в смузі відповідальності ОТУ «Північ», внаслідок обстрілу збройними формуваннями Російської Федерації позицій наших підрозділів поблизу населеного пункту Луганське, три військовослужбовці ЗС України отримали поранення”, – йдеться у повідомленні.

Воїнам оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу, де їм надається необхідна медична допомога. Стан здоров’я українських захисників задовільний.

Читайте також: Доба на Донбасі: окупанти обстріляли позиції ООС біля чотирьох населених пунктів

На місці події працюють посадові особи військової частини та група оперативного реагування Військової служби правопорядку Збройних сил України.

Читайте також: Бойовики 16 разів порушували режим «тиші», поранивши при цьому одного бійця ЗСУ

Нагадаємо, 13 травня, у районі проведення операції Об’єднаних сил від кулі снайпера загинув українській боєць.

Як відомо, 12 травня на околицях села Гранітне бойовики з протитанкового ракетного комплексу розстріляли машину українських саперів.

Також «МАРТ» повідомляв, у п’ятницю, 14 травня, військовослужбовці окремої бригади морської піхоти вручили матері загиблого морського піхотинця старшого матроса Олександра Отреп’єва орден «За мужність» III ступеня (посмертно).