З Миколаївського аеропорту поновлюються рейси до Туреччини

З 24 травня 2021 року відновлюється авіасполучення з аеропорту м. Миколаїв до Анталії.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївського міжнародного аеропорту.

Рейси будуть відправлятись щовівторка та кожного четверга.

Вже з 24 травня 2021 року відновлено авіасполучення з аеропорту м. Миколаїв до Анталії. Тож, щовівторка та кожного четверга чекаємо Вас до вашої подорожі з Миколаївського міжнародного аеропорту, – йдеться в дописі

Нагадаємо, у міжнародному аеропорту «Миколаїв» відкрили пункт забору аналізів для проведення тестів на COVID-19.