Глава ВООЗ вакцинувався від коронавірусу

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебрейесус зробив щеплення від коронавірусу.

Про це він повідомив в Twitter.

Глава ВООЗ додав, що вакцини проти інфекції слід доставити в усі країни світу якомога швидше.

Сьогодні була моя черга зробити щеплення проти COVID19. Вакцини рятують життя. Дуже важливо доставити їх в усі частини світу якомога швидше. Якщо ви, як і я, живете в країні, де доступні вакцини, будь ласка, зробіть вакцинацію, коли прийде ваша черга, – написав Гебрейесус.

Нагадаємо, за минулу добу у світі виявили 750 тисяч нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Найбільше хворих наразі в Індії, Бразилії та США.