У річці Ганг на кордоні двох індійських штатів Біхар та Уттар-Прадеш знайшли щонайменше 96 тіл людей, частину з них уже встигли дістати. Місцеві жителі побоюються, що у річку скидали тіла померлих від COVID-19 — чи справді це так, мають встановити тести.
Про це повідомляє видання Indian Express.
Поліцейські повідомили, що виловили з річки 71 тіло. Для встановлення причини смерті експерти провели розтин тіл, взяли зразки ДНК та зробили тести на COVID-19. Також триває розслідування того, як тіла потрапили у річку.
Наразі влада не підтверджує, що знайдені тіла — це померлі через коронавірус. Представник округу Буксар зі штату Біхар зазначив, що місцева влада пильно стежила за тим, щоб у річку не скидали тіла, але є громади, які традиційно ховають померлих у річках.
Як пише BBC, тіла, які поліція дістає палицями, вже сильно розклалися. Місцеві жителі скаржаться на неприємний запах. Чиновники обіцяють, що тіла після вилову поховають або кремують.
Нагадаємо, в Індії за попередню добу зареєстрували 314 835 нових випадків коронавірусу, що є найвищим числом інфекцій, зареєстрованих за один день в будь-якій країні з початку пандемії COVID-19.




