Спортсмени з Миколаєва продовжують завойовувати призові місця на всеукраїнських змаганнях зі стрибків у воду.
Про це повідомили в управління у справах фізичної культури і спорту, передає прес-служба Миколаївської міської ради.
Спортивні змагання тривають у місті Запоріжжя, де наші спортсмени вже здобули декілька нагород:
- Савченко Роман (МО ШВСМ) – перше місце на трампліні 1 м та 3 м та друге місце на трампліні 3 м
- Яновська Вікторія (КДЮСШ «Україна») – перше місце на трампліні 1 м і 3 м
- Капліченко Ян і Філімоненко Андрій (КДЮСШ «Україна») – третє місце у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна.
Також зазначається, що спортсменів підготували тренери: Безрукова Олена, Осипчук Юрій, Веприк Валентина, Жайворонок Ольга, Козубенко Микита.
Нагадаємо, миколаївський спортсмен Роман Савченко став чемпіоном України зі стрибків у воду серед молоді.
Як відомо, спортсменка з Миколаєва Марія Колесніченко завоювала на Кубку України з плавання 6 медалей: п’ять «золотих» і одну «срібну».




