За минулу добу на коронавірус захворіло понад 240 миколаївців

За минулу добу в Миколаєві на COVID-19 захворіла  241 особа (по області – 397). За весь період епідемії в Миколаєві одужало  34 032 особи, по області – 47 557.

Померли  910 мешканців міста, по області   – 1476, повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради за інформацією управління охорони здоров’я міської ради.

Станом на 21 квітня у шпиталях знаходиться 734 особи, з них 592  хворих на COVID-19 та 142 з підозрою:

– Міська лікарня №1 (270 ліжок) – 201 хворий на COVID-19;

– Міська лікарня №3 (235 ліжок) – 155 хворих на COVID-19 та 50 з підозрою;

– Міська лікарня №5 (365 ліжок) – 204 хворих на COVID-19 та 81 з підозрою;

– Міська дитяча лікарня №2 (100 ліжок) – 15 хворих на COVID-19 та 10 з підозрою;

– Пологовий будинок №1(100 ліжок) – 17 хворих на COVID-19 та 1 з підозрою.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я України заявив, що найважча ситуація з коронавірусом зараз в Києві, а також Київській, Одеській, Сумській, Миколаївській та Харківській областях