За минулу добу в Миколаєві зареєстровано 164 випадки захворювання на коронавірус (по області – 461 випадок).
За весь період пандемії одужали в Миколаєві 33 268 осіб, по області – 46 586 осіб. Померли внаслідок хвороби 895 миколаївців, по області померли 1447 осіб, повідомляє Миколаївська міська рада за інформацією управління охорони здоров’я.
На ковід захворіли 982 працівники закладів охорони здоров’я Миколаєва (у 2021 році – 309 осіб). Одужала 881 особа, померли 14 осіб (9 – в 2020р., 5 – в 2021р.). По Миколаївській області захворіли 2111 медичних працівників.
Зареєстровано 2162 випадки захворювання серед дитячого населення. Наразі одужали 1850.
На самоізоляції перебувають 3122 особи, які мали контакт з підтвердженими хворими на COVID-19. За ними ведеться медико-санітарне спостереження. Всі особи, які прибули з-за кордону, перебувають на обліку за допомогою програми «Вдома».
Читайте також: Миколаївська область отримала партію вакцини Pfizer
На ранок 19 квітня 2021 року в шпиталях перебувають 758 осіб, з них хворих на COVID-19 – 622 та з підозрою – 136:
– Міська лікарня №1 (270 ліжок) – 216 хворих на COVID-19;
– Міська лікарня №3 (235 ліжок) – 149 хворих на COVID-19 та 50 з підозрою;
– Міська лікарня №5 (365 ліжок) – 220 хворих на COVID-19 та 78 з підозрою;
– Міська дитяча лікарня №2 (100 ліжок) – 17 хворих на COVID-19 та 8 з підозрою;
– Пологовий будинок №1(100 ліжок) – 20 хворих на COVID-19.
З 25 лютого 2021 року в Миколаївській області розпочалася вакцинальна кампанія проти COVID-19.
Станом на 19 квітня 2021 року першу дозу вакцини отримали 4 917 жителів Миколаєва (по області – 13 934).
Нагадаємо, 17 квітня, в Україну прибула перша партія з 117 тисяч доз вакцин проти коронавірусу Pfizer. Поставки вакцини проходять в рамках ініціативи COVAX.
Як відомо, 17 квітня, по областям розвезуть перші 29 250 доз вакцини Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. Їх поділять порівну – по 1 170 доз в кожну з областей та Київ.




