15 квітня підрядна організація ТОВ «ЕВАКО» розпочала демонтаж рекламних засобів по проспекту Миру. Працювали на світанку, аби не завдавати незручностей містянам.
Про це повідомляє адміністрація Інгульського району у Facebook.
Сьогодні з 5-ї години ранку, задля уникнення незручностей мешканцям міста, підрядною організацією ТОВ «ЕВАКО» розпочато заходи з демонтажу рекламних засобів по проспекту Миру. Роботи виконуються відповідно до наказів департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради. Діяльність з благоустрою в даному напрямку триватиме й надалі, – йдеться у дописі.
Нагадаємо, у міській лікарні № 3 дбають про покращення рівня надання медичних послуг. Нещодавно для закладу придбали нове сучасне обладнання.






