У Миколаєві на проспекті Миру прибирають рекламні щити

15 квітня підрядна організація ТОВ «ЕВАКО» розпочала демонтаж рекламних засобів по проспекту Миру. Працювали на світанку, аби не завдавати незручностей містянам. 

Про це повідомляє адміністрація Інгульського району у Facebook.

Сьогодні з 5-ї години ранку, задля уникнення незручностей мешканцям міста, підрядною організацією ТОВ «ЕВАКО» розпочато заходи з демонтажу рекламних засобів по проспекту Миру. Роботи виконуються відповідно до наказів департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради. Діяльність з благоустрою в даному напрямку триватиме й надалі, – йдеться у дописі. 

Нагадаємо, у міській лікарні № 3 дбають про покращення рівня надання медичних послуг. Нещодавно для закладу придбали нове сучасне обладнання.