14 квітня у Миколаївській області першу дозу вакцини проти коронавірусу отримали 470 осіб. Всього від початку кампанії по вакцинації перше щеплення в регіоні зробили 13 498 людей.
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 15744 особи. З них вакциновано першою дозою – 15744 людини, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 0 осіб., про що повідомляє МОЗ.
Усього з початку кампанії з вакцинації проведено 419 300 щеплень. Вакциновано – 419 297 осіб, з них отримали першу дозу – 419 295 людина, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 5 осіб (із них 2 осіб отримали першу дозу закордоном).
Читайте також: За кожним щепленим CoronaVac одразу резервують другу дозу – МОЗ
За 14 квітня 2021 року було зроблено на 592 щеплення більше, ніж за попередню добу. Вакцинацію здійснювали силами 124 мобільних бригад з імунізації та 747 пунктів щеплень.
Найбільшу кількість щеплень за 14 квітня 2021 року було проведено у Дніпропетровській області – 2560 щеплень, а за весь період вакцинальної кампанії – у м. Києві – 39028 щеплень.
Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я пропонує уряду тимчасово перерозподілити 6,5 млрд гривень з фінансування програми медичних гарантій у 4 кварталі цього року на закупівлю вакцин проти коронавірусу.




