13 квітня у Миколаївській області першу дозу вакцини проти коронавірусу отримали 450 осіб. Всього від початку кампанії по вакцинації перше щеплення в регіоні зробили 13 048 людям.
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 15152 особи. З них вакциновано першою дозою – 15152 людини, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 0 осіб, про що повідомляє МОЗ.
Усього з початку кампанії з вакцинації проведено 403 556 щеплень. Вакциновано – 403 553 особи, з них отримали першу дозу – 403 551 людина, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 5 осіб (із них 2 осіб отримали першу дозу закордоном).
Читайте також: У чотирьох регіонах України за добу не зробили жодного щеплення проти COVID-19
За 13 квітня 2021 року було зроблено на 5017 щеплень більше, ніж за попередню добу. Вакцинацію здійснювали силами 108 мобільних бригад з імунізації та 658 пунктів щеплень.
Найбільшу кількість щеплень за 13 квітня 2021 року було проведено у Львівській області – 2670 щеплень, а за весь період вакцинальної кампанії – у м. Києві – 36808 щеплень.
Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я розпочало доставку вакцини CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech у регіони.




