ООС: бойовики 11 раз порушили «режим тиші», є загиблий

За минулу добу, 8 квітня, в районі проведення операції Об’єднаних сил, збройні формування Російської Федерації 15 раз порушили режим припинення вогню.

Бойовики здійснили 11 обстрілів по позиціях українських захисників, двічі обстріли об’єкти цивільної інфраструктури, зафіксовано один випадок дистанційного мінування мінами ПОМ-2 та факт устаткування противником фортифікаційних споруд, повідомляє прес-центр ООС.

В районі оперативно-тактичного угруповання «Схід», неподалік населених пунктів Піски та Водяне, що на Приазов’ї, ворог відкривав вогонь з артилерійських установок 122-го калібру, мінометів 82-го калібру, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Поблизу населеного пункту Широкине ворог використовував великокаліберні кулемети, а біля селища Невельське – станкові протитанкові гранатомети.

Вже у районі оперативно-тактичного угруповання «Північ», збройні формування Російської Федерації відкривали вогонь з автоматичних станкових гранатометів поблизу селища Луганське. Внаслідок ворожого вогню військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав поранення, несумісні з життям.

Командування висловлює щирі і глибокі співчуття рідним і близьким загиблого захисника, – повідомили в штабі.

На обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкривали вогонь.

У районі населеного пункту Водяне противник двічі здійснив артилерійський обстріл цивільної інфраструктури.

Нагадаємо, у районі проведення операції Об`єднаних сил загинув військовослужбовець із Миколаївщини – 22-річний Денис Юшко.

Також нещодавно повідомлялось, у зоні бойових дій на сході України через обстріл російських окупантів загинув чернігівець – командир протитанкового взводу роти вогневої підтримки, старший лейтенант Володимир Шпак.