Прибрати УЗ непросто, але це треба робити: данець самостійно помив вікно свого вагона

Данець Йоханнес Вамберг Андерсен, який їхав поїздом «Укрзалізниці» Ізмаїл – Київ, купив швабру і мийний засіб, щоб очистити вікно свого вагона.

Відповідне фото пасажир опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Фотографію він супроводив підписом: «Прибрати УЗ непросто, але це треба робити, правда?».

У коментарях данець уточнив, що бруд в українських поїздах «давній і стійкий», йому довелося «довго шкребти», але повністю відмити вікно так і не вийшло.

Скріншот

Також Андерсен додав, що раніше користувався вологими серветками, а тепер вдається до такого способу, зазначивши, що використовувати все-таки краще не швабру, а щось більш жорстке.

Нагадаємо, в одному з вагонів поїзда «Укразалізниці» №126 «Київ – Новоолексіївка» сталася стрілянина

Раніше повідомлялося, біля Запоріжжя з рейок зійшов пасажирський потяг «Інтерсіті».