МОЗ розширило “червону” зону в Україні до 11 регіонів

Міністерство охорони здоров’я оновило епідемічне зонування: до «червоної» зони карантину потрапила ще одна область – Чернігівська.

Про це свідчить інформація на сайті МОЗ.

Таким чином, станом на сьогодні в Україні всього 11 регіонів з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки:

  • Київ,
  • Житомирська,
  • Закарпатська,
  • Івано-Франківська,
  • Київська,
  • Львівська,
  • Миколаївська,
  • Одеська,
  • Сумська,
  • Чернівецька,
  • Чернігівська області.

У «помаранчевій» зоні знаходяться Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Черкаська області.

У «жовтій» зоні залишається лише один регіон – Херсонська область.

Нагадаємо, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич закликав містян вакцинуватися від коронавірусної інфекції COVID-19. 

Раніше повідомлялось,  Олександр Сєнкевич опублікував відео про переповнені лікарні у Миколаєві хворими на COVID-19.