У Миколаєві демонтували три білборди

У Миколаєві демонтували білборди – два в районі Варварівського мосту та один на проспекті Центральному.

Про це повідомляє Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

У цих конструкцій сплинув час дії дозвільних документів, але їх власники не поспішали прибрати своє майно. Пара з них були такі занедбані та облущені, що більше походили на пам’ятник металобрухту, ніж на засіб для рекламування. Хочу нагадати, що свого часу місто виділило місця під ці об’єкти та господарі мали можливість заробляти. У відповідь можна було би попіклуватися про місто та, як мінімум, підтримувати нормальний стан споруд або демонтувати їх самостійно, – повідомив директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич представив колективу управління капітального будівництва Миколаївської міської ради новопризначеного керівника – Олександра Васильовича Позднякова.