На рахунку Державної казначейської служби України надійшли 23,4 мільйона гривень за першу ліцензію на організацію та проведення азартних ігор.
Про це в Facebook повідомив голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий.
Дійсно історична подія. Шість днів тому було прийнято рішення про видачу першої ліцензії. А вже сьогодні – казначейство підтвердило отримання оплати в розмірі 23,4 млн гривень. Ринок запрацював, держава отримує кошти і це – тільки початок”, – написав Іван Рудий.
2 лютого Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей видала першу ліцензію на організацію та проведення азартних ігор у мережі інтернет. Її отримало ТОВ «Спейсікс» (тм Cosmolot).
Нагадаємо, що В Одесі викрили озброєнних організаторів онлайн-казино.
Як раніше повідомлялось, Верховна Рада легалізувала гральний бізнес.




