Відтепер канал “МАРТ” в HD форматі на Миколаївському кабельному телебаченні

З сьогоднішнього дня, 27 січня, Миколаївське кабельне телебачення транслює канал “МАРТ” в HD форматі.

Про це повідомив директор телекомпанії “МАРТ” Юрій Тазарачев на своїій сторінці у Facebook.

Тепер всі абоненти Цифрового пакету НКТВ мають можливість дивитись канал “МАРТ” у високій якості 1280/720 пікселів.

Так і для власників аналогового пакета якість картинки помітно покращилась. Це ще одна наша маленька перемога! Нагадаю, що нас вже транслює в HD якості великий оператор Sweet TV, на черзі такі провайдери, як Тенет, Дикий Сад та Диван ТВ,- написав Юрій Тазарачев

Нагадаємо, журналісти телеканалу «МАРТ» стали лауретами спортивного конкурсу «Миколаївщина олімпійська», який проводився в рамках великого проекту «Україна олімпійська-2020».