Новообраний склад Миколаївської міської ради створив нову лічильну комісію. До неї увійшло шість депутатів.
Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.
До комісії запропонували по одному депутату від кожної фракції у міській раді: Максим Невінчанний (ОПЗЖ), Станіслав Мартиросов (“ЄС”), Максим Коваленко (“Пропозиція”), Раміль Агабеков (“Слуга народу”), Андрій Туриця (“Наш край”), Тетяна Кравчук (“Партія Шарія”).
“За” такий склад комісії проголосувало 38 депутатів – рішення прийнято.
Головою комісії обрано Станіслава Мартиросова, секретарем – Тетяну Кравчук.
Нагадаємо, 18 грудня депутати Миколаївської міської ради зібрались на пленарне засідання. Серед питань порядку денного – розгляд рекламенту роботи міської ради, створення комісій та затвердження їхнього складу.




