У вівторок, 8 грудня, в Миколаївській області на трасі між містом Вознесенськ та селищем Братське відбулося ДТП – водій вантажівки не впорався з керуванням і вилетів на узбіччя, де авто впало на бік.
Про це повідомляють очевидці в Viber-каналі «ДТП і дороги Миколаєва та області».
Інформації про постраждалих немає, авто отримало значні механічні пошкодження.
Автор повідомлення вказав, що аварія сталася на ділянці зі спуском через ожеледицю. Також він опублікував кілька фото, де видно, що ДТП сталося на засніженій ділянці траси.

Нагадаємо, 30 листопада, у Миколаївській області ВАЗ-2111 з’їхав в кювет і перекинувся, в результаті чого постраждала жінка. Її дістали з машини рятувальники.
Раніше повідомлялось, на трасі Маріуполь-Волноваха вранці 26 листопада сталася ДТП. Вантажівка зісковзнула з мосту та повисла над трасою.




