Сербський тенісист виступав на турнірі Adria Tour у Хорватії, де на коронавірус також захворіли Григор Дімітров, Борна Чоріч і Віктор Троїцкі.
Перша ракетка світу Новак Джоковіч отримав позитивний результат на COVID-19. 33-річний спортсмен сдав тест по прильоту до Бєлграда, повідомляє журналіст Sportklub Саша Озмо.
Читайте також: З Міністерством охорони здоров’я тривають переговори з приводу повернення уболівальників на футбол
Наразі невідомо, як проходить хвороба у спортсмена. Відзначимо, що на турнірі у Хорватії, де виступав Джококвіч, коронавірус підтвердили у ще трьох тенісистів: болгарина Григора Дімітрова, хорвата Борни Чоріча та серба Віктора Троїцкі.
В травні Кабінет міністрів прийняв ініціативу Міністерства охорони здоров’я щодо пом’якшення карантину, яке стосується проведення спортивних змагань.




