На місці працює штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій, мобільна оперативна група та співробітники Національної поліції.
Внаслідок вибуху газу у київській багатоповерхівці на проспекті Григоренка у Києві загинуло три людини, ще п’ять отримали травми різного ступеня важкості. Пресслужба ДСНС повідомила, що рятувальники евакуювали 23 особи. Також врятовано троє людей.
Нагадаємо, що вчора у Києві пролунав потужний вибух. Попередня причина – вибух газоповітряної суміші.
Як відомо, вперше на Миколаївщині рятувальники провели аеророзвідку.
Раніше повідомлялось, у Миколаєві визначили краще аварійно-рятувальне відділення області.




