Першу леді України Олену Зеленську госпіталізовано до лікарні у Києві через COVID-19.
У медичному закладі встановлено діагноз – COVID-19, зокрема позагоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія середнього ступеня важкості. Дотації кисню вона не потребує, стан стабільний, повідомляє прес-служба Офісу президента.
Зазначається, що дружина президента перебуває в ізоляції, під наглядом лікарів. Проведені чергові ПЛР-тести на COVID-19 Володимира Зеленського та дітей показали негативний результат.
Нагадаємо, 12 червня, в Олени Зеленської виявили COVID-19.
Раніше повідомлялось, перша леді України коментуючи позитивний тест на COVID-19 заявила, що зарано українцям зарано втрачати пильність.




