Станом на 11 червня у Миколаївській області виявлено п’ять нових підтверджених випадків COVID-19.
Від коронавірусу за добу одужали четверо пацієнтів, а в загальному 204 особи, померло всього від наслідків COVID-19 – семеро людей, повідомляє Миколаївський обласний штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуація у Facebook.
Всього зареєстровано 316 підтверджених випадків COVID-19, з них у працівників закладів охорони здоров’я – 55, – йдеться у повідомленні.
З усіх 309 підтверджених випадків за місцем проживання:
- Миколаїв – 56 осіб;
- Южноукраїнськ – 58 людини;
- Первомайськ – 11 осіб;
- Арбузинський район – 6 осіб;
- Братський район – 3 особи;
- Вітовський район – 1 особа;
- Вознесенськ і Вознесенський район – 42 особи;
- Врадіївський район – 27 осіб;
- Доманівський район – 61 чоловік;
- Казанківський район – 1 особа;
- Кривоозерський район – 9 осіб.
- Миколаївський район – 1 особа;
- Новоодеський район – 38 осіб;
- Очаківський район – 1 особа;
- Снігурівський район – 1 людина.

Нагадаємо, в Україні різке збільшення хворих на COVID-19.
Як відомо, 10 червня, у Миколаївській області за добу зафіксували два нових випадки захворювання COVID-19.
Раніше повідомлялось, з 10 червня в Україні стартує черговий етап ослаблення карантину.




