Станом на 10 ранку, 9 червня, у Миколаївській області виявлено два нові підтверджені випадки COVID-19.
Усього зареєстровано 311 підтверджених випадків COVID-19, з них у працівників закладів охорони здоров’я – 55, повідомляє Миколаївський обласний штаб з ліквідації наслідків НС на сторінці у Facebook.
З усіх 309 підтверджених випадків за місцем проживання:
- Миколаїв – 56 осіб;
- Южноукраїнськ – 53 людини;
- Первомайськ – 11 осіб;
- Арбузинський район – 6 осіб;
- Братський район – 3 особи;
- Вітовський район – 1 особа;
- Вознесенськ і Вознесенський район – 42 особи;
- Врадіївський район – 27 осіб;
- Доманівський район – 61 чоловік;
- Казанківський район – 1 особа;
- Кривоозерський район – 9 осіб.
- Миколаївський район – 1 особа;
- Новоодеський район – 38 осіб;
- Очаківський район – 1 особа;
- Снігурівський район – 1 людина.
Всього одужали від коронавіруса за добу 4, а в загальному 200 осіб, померло всього від наслідків COVID-19 – 7 осіб, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 9 червня, в Україні кількість хворих на COVID-19 наблизилась до 28 тисяч.
Раніше повідомлялось, ВООЗ заявляє про глобальне погіршення ситуації з коронавірусом.
Як відомо, з 10 червня в Україні стартує черговий етап ослаблення карантину.




