ФОТО: студія 95 квартал

“95 квартал” знімає нову ліричну комедію “100 тисяч хвилин разом”

2020 рік стане для “95 кварталу” дуже плідним. Компанія запланувала зйомки одразу кількох комедій, серед яких – серіал “100 тисяч хвилин разом”.

Знімальний процес вже розпочався, про що представники “95 кварталу” оголосили у мережі, показавши перші кадри. Інформацію про зйомки кіновиробники розмістили на офіційному сайті “95 кварталу”.

За їхніми словами, “100 тисяч хвилин разом” складатиметься з 16 серій, в яких розкриють непрості стосунки двох молодих людей. І, впевнені, у стрічці кожен зможе знайти фрагмент, який знайомий з власного досвіду. 

За сюжетом серіалу “100 тисяч хвилин разом”, після 7 років шлюбу подружжя переживає непростий етап. Він – успішний пілот, вона – фітнес-тренер, якій не позичати впевненості у собі. Як і всі українці, пара на 69 днів закривається на самоізоляцію через карантин. І власний будинок в один момент стає немов поле війни для чоловіка і дружини. Чи пройдуть ці стосунки випробуванням самоізоляції – глядачі побачать невдовзі. 

Це історія про нас усіх, про те, що ми пережили зовсім недавно. Думаю, глядачі будуть дивитися в дзеркало, дивлячись в екран телевізора або монітора, адже в цих героях точно впізнають себе,
– розповів актор і режисер Руслан Ханумак. 

Нагадаємо, документальний фільм “Віддалений гавкіт собак” про життя хлопчика на Донбасі під час збройного конфлікту став номінантом американської телевізійної премії «Еммі».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram