Фото: Кабінет Міністрів України

8 червня Кабінет Міністрів України збереться на позачергове засідання

Кабінет Міністрів України запланував розглянути питання з погіршенням ситуації з пандемією коронавіруса в різних регіонах країни.

Окрім позачергового засідання уряду, Кабінет Міністрів перейшов на надзвичайний режим роботи. Це передбачає, що засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) для посилення контролю над епідемічною ситуацією будуть проводитися кілька разів на тиждень, повідомляє Урядовий портал.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що стрімке погіршення епідемічної ситуації в Україні вимагає скоординованих дій влади на всіх рівнях.

“Сьогодні в Україні встановлено черговий антирекорд за кількістю нових захворілих на COVID-19 — 1453 особи. Найбільше нових випадків — у Києві, Одеській, Львівській та Харківській областях Уряд приймає таке рішення для посилення контролю над епідемічною ситуацією в країні”, – підкреслив Шмигаль.

Нагадаємо, що сьогодні в Україні зафіксовано 1 453 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Це черговий антирекорд за кількостю нових хворих за добу.

Загалом станом на 7 серпня в Україні 78 261 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 1 852 летальні, 43 055 пацієнтів одужало.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram