5 млн підроблених марок акцизного податку: в Одесі викрили контрабандний канал

В Одесі ліквідували контрабандний канал переміщення марок акцизного податку у рамках операції «Акциз». У Чорноморському порту під час огляду вантажу вилучили акцизні марки для різного виду підакцизної продукції.

Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

У рамках спецоперації «Акциз» проводяться заходи з системної протидії організованій злочинності, своєчасного виявлення та припинення правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом підакцизних товарів. 

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Національної поліції отримали інформацію, що існує міжнародний нелегальний канал ввезення на територію України підроблених марок акцизного податку. Також була інформація про можливу дату прибуття вантажу з Туреччини, у якому сховані акцизні марки.

3 лютого до митного посту «Чорноморськ-порт» прибула вантажівка з одягом та товарами господарського призначення. Під час її огляду у кузові автомобіля правоохоронці знайшли 20 коробів, де знаходилися майже 5 млн підроблених марок акцизного податку.

А саме: мільйон українських марок акцизного податку для спиртних напоїв та стільки ж іноземних марок акцизного податку, а також понад 2,8 млн – для тютюнових виробів. Крім того, вилучили 3 400 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку України, – йдеться у повідомленні.

Наразі встановлюються організатори та особи, які налагодили міжнародний незаконний канал.

Нагадаємо, що 12 січня повідомлялося – через нелегальний алкоголь бюджет України недоотримує щорічно 9 млрд грн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram