
У Миколаївській області двоє п’яних чоловіків пограбували церкву
27 жовтня в місті Первомайськ Миколаївської області за пограбування церкви поліцейські затримали двох чоловіків. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївській області. Вранці в поліцію звернувся настоятель однієї з церков з повідомленням, що кілька хвилин тому двоє невідомих чоловіків заволоділи майном їх релігійної громади. Священнослужитель розповів поліцейським, що вранці двоє




