
У “Слузі народу” хочуть легалізувати виробництво самогону
Виключно для потреб власного споживання. Нововведення передбачаються законопроєктом № 4153, який зареєстрований у Верховній Раді. Ініціаторами документу виступили депутати з фракції “Слуга народу”, які вважають виготовлення самогону “природним правом” українців, повідомляє РадіоТрек з посиланням на Сьогодні. Читайте також: Підприємство “Укрспирт” подолало дефіцит сировини для антисептиків “Якщо людина виключно для власного

