19 червня в Україні відзначають День фермера

Нове для нашої країни професійне свято буквально напередодні започаткував президент Володимир Зеленський, підписавши відповідний указ. Перед тим проєкт цього указу схвалив Кабінет міністрів Україні.

Таким чином, відсьогодні, в Україні щорічно 19 червня своє професійне свято відзначатимуть усі фермери.

Згідно із указом глави держави, День фермера встановлено з метою сприяння розвитку фермерського руху в Україні та на підтримку ініціативи громадськості, йдеться у повідомленні Офісу президента.

Це свято присвячене вшануванню вкладу фермерських господарств у розвиток агропромислового сектору і продовольчої безпеки України. Дата 19 червня була обрана для зазначеного професійного свята у зв’язку з ухваленням цього дня у 2003 році закону України “Про фермерське господарство”.

Довідка. Аналогічний проект указу президента “Про День фермера” був розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України у 2017 році й підтримано Кабінетом міністрів. Він повинен був набути чинності після підпису президента та опублікування, але такий документ не з’явився на порталі уряду, президента України та на сайті газети “Урядовий кур’єр”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram